Porcja tuńczyka z kasztanami i kaszą kuskus

Tuńczyk z kasztanami i kaszą kuskus

Porcja tuńczyka z kasztanami i kaszą kuskus waży 160 g.

  100g na zdjęciu (160 g)
Energia 200 kcal 320 kcal
Białko 9,1 g 14,6 g
Tłuszcz 12,0 g 19,2 g
Węglowodany 12,0 g 19,2 g
Błonnik b.d. -

Tuńczyk z kasztanami i kaszą kuskus kalorie w 100g: 200kcal

Zobacz więcej: porcja tuńczyk kuskus kasza kasztany 160g salatino

Ostatnia aktualizacja: 2016.02.01

Ważenie dodano: 2016.01.25 w kategorii Ryby i dania rybne

Dzienne zapotrzebowanie

Porcja ze zdjęcia dla 2000 kcal
pokaż dla mojego zapotrzebowania

Skład: mieszanka warzyw (59%) - marchew, kuskus perłowy (23,5%) (zawiera gluten), kukurydza, papryka czerwona, kasztany jadalne (4,4%), imbir - w zmiennych proporcjach; tuńczyk (23%), olej rzepakowy, woda, białko pszeniczne, sól.
Informacje: Może zawierać gorczycę, mleko, jaja, seler, soję. Tuńczyk: Katsuwonus pelamis (Kp) lub Thunnus albacares (Ta).
Producent: GRAAL S.A.
Marka: Salatino

Mamy 5 opinii na temat ważenia - napisz własną

  • ibelieveicanfly 2016/01/25 22:15
    Wygląda nieźle, skład też w porządku. Smaczne? Cena odstrasza, ale to danie może być inspiracją do stworzenia czegoś podobnego w domu :)
  • Wygląda ciekawie, i skład też ok, a jak w smaku? A cena ? ;)
  • Izabela[autor ilewazy.pl] 2016/01/26 09:13
    @ibelieveicanfly: "Wygląda nieźle" Rzeczywiście, jak na tego typu wyrób wygląda całkiem nieźle. Jednak zapach (rodzaj zastosowanego tuńczyka) skutecznie zniechęcił mnie do spróbowania.
    Ogólnie lubię tuńczyka z puszki, ale mam swoich faworytów i inne często odstraszają mnie na dzień dobry swoim zapachem... Tuńczyka z puszki wykorzystuję właśnie najczęściej podczas sporządzania sałatek :)
    @Tvk_91: Koszt: około 7-8 zł / 160 g.
  • Ooo, 8 zł za 23% tuńczyka to zdecydowana przesada ;)
  • Trafiłam przeceniony, i skusiłam się. Ogólnie smaczny, aczkolwiek d**y nie urywa ;) Jak dla mnie, zdecydowanie za mało doprawiony, no i przydałoby się więcej tych kasztanów, bo ciężko było je znaleźć ;)
    Mięso dobrej jakości, duże kawałki a nie jakaś rozdrobniona papka. Jak jeszcze kiedyś będą przecenione, to kupię, i z chęcią wypróbuję inne smaki z tej serii; natomiast za 8,90 zł to przesada

Dodaj komentarz na temat ważenia

Oceń smak i właściwości produktu. Podziel się ciekawym przepisem, napisz jak wykorzystujesz go w kuchni. Jeśli produkt jest dla Ciebie nowością nie krępuj się pytać o sposób przyrządzania czy dostępność.

Możesz dodać komentarz jako niezalogowany lub zaloguj się albo zarejestuj aby w pełni korzystać z ileważy.pl

Zobacz jakie są zalety rejestracji przy komentowaniu

Jakie są zalety rejestracji przy komentowaniu?

  • powiąż komentarze z Twoim kontem użytkownika
  • nie czekaj na moderację komentarzy
  • zarezerwuj swój podpis / pseudonim
  • dla zalogowanych użytkowników nazwa przy komentarzu prowadzi do profilu gdzie możesz promowac swoją stronę / bloga
  • podstawowe konto jest darmowe a rejestracja trwa ok. minutę