Porcja jogurtu Choco Stars Muller Mix

Jogurt Choco Stars Muller Mix

Porcja jogurtu o smaku orzechów makadamia z gwiazdkami zbożowymi w czekoladzie (20% czekolady, 20% czekolady białej i 20% czekolady mlecznej) waży 150 g.

  100g na zdjęciu (150 g)
Energia 144 kcal 216 kcal
Białko 4,1 g 6,2 g
Tłuszcz 4,5 g 6,8 g
Węglowodany 20,8 g 31,2 g
Błonnik b.d. -

Jogurt Choco Stars Muller Mix kalorie w 100g: 144kcal

Zobacz więcej: porcja jogurt muller choco stars orzechy makadamia gwiazdki zbożowe porcja 150g

Ostatnia aktualizacja: 2015.05.06

Ważenie dodano: 2015.05.03 w kategorii Nabiał i jaja

Dzienne zapotrzebowanie

Porcja ze zdjęcia dla 2000 kcal
pokaż dla mojego zapotrzebowania

Skład: Jogurt (mleko, kultury bakterii jogurtowych), gwiazdki zbożowe w czekoladzie 8% (cukier, semolina z pszenicy twardej, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, mąka ze słodu pszennego, mąka pszenna pełnoziarnista, ryż, substancja glazurująca: guma arabska, kakao w proszku, ekstrakt ze słodu pszenicznego, ekstrakt ze słodu jęczmiennego, słodka serwatka w proszku (z mleka), laktoza (z mleka), emulgator: lecytyna sojowa, substancje spulchniające: E450, E500; olej palmowy, sól, aromat), cukier, syrop glukozowo - fruktozowy, orzechy makadamia, syrop cukru karmelizowanego, aromat.
Informacje: Może zawierać śladowe ilości orzeszków ziemnych i innych orzechów.
Producent: Müller Dairy Polska

Mamy 14 opinii na temat ważenia - napisz własną

  • Po wycięciu składy gwiazdeczek sam jogurt ma takie składniki hihih :
    Jogurt (mleko, kultury bakterii jogurtowych), ), cukier, syrop glukozowo - fruktozowy, orzechy makadamia, syrop cukru karmelizowanego, aromat.

    Nie patrzac jakie to składnki ale sama ilośc ich "obu razem" odrzuca :)
  • Zgadzam się :) jogurt to troche nadużycie w nazwaniu tego produktu.. to rasowy niezdrowy deser :P lepiej zjesc chyba naturalny i dodac np pokruszona laskę wanilii i ze 3 kostki gorzkiej czekolady plus trochę miodu- opcja zdaje się byc bardziej korzystna i dla zdrowia i dla smaku chyba też ;)
  • Aya_
    i pewnie dla portfela też :) bo jogurt naturalny jest dużo tańszy niż "deserki",
    ALE
    deserek przyciąga uwagę w sklepie, kusi dzieci "dodatkami",a ludzie są wygodni.

    dla przykładu podam moich rodziców, tato kupuje gotowe kaszki manne-zjada ich sporą ilość. I po co ? 1 kaszka to koszt ponad 1,50zł, nie lepiej kupić 1 litr mleka, zrobić kaszkę a dodatki z piwnicy ze słoiczków ? a spiżarkę mamy przepełnioną różnymi konfiturami,dżemami,kompotami-od jagodowych, wiśniowych,brzoskwiniowych,po truskawkowe,czereśniowe,śliwkowe. no ale chyba "kochamy" gotowe produkty i uzuależnienie-głód konserwantów ? być może,co nie ?
  • Niewiedząca 2015/05/04 10:35
    Co za zbieg okoliczności, dokładnie 4 dni temu robiłam zakupy z moją małą siostrzenicą i zażyczyła sobie właśnie ten jogurt. Już w domu rzuciłam okiem na skład i zdziwiłam się nieco, bo nie kupuję gotowych produktów jak ten i nie miałam pojęcia, że jogurt może mieć tyle zbędnych rzeczy w środku. Zaproponowałam, żebyśmy razem zrobiły taki sam jogurt po swojemu i jako, że uwielbia "gotowanie" z ciocią przystała na to. :)
    Postanowiłyśmy zjeść oba jogurty naraz, dzieląc się nimi na pół i próbując. :) Mała dostała miskę jogurtu naturalnego ze stewią (przyznam że dość mocno musiałam go posłodzić, żeby smakował identycznie jak ten zważony powyżej) i cały koszyk bakalii, nasion i orzechów do wyboru. Wrzuciła po garstce nasion słonecznika i dyni, dodała trochę płatków "Zdrowy Błonnik", bo spodobał jej się ich kształt, a na koniec wrzuciłyśmy 2 łyżki kuleczek Nesquik i wszystko wymieszałyśmy. Przysięgam, że jakimś cudem oba jogurty smakowały identycznie, zarówno w opinii mojej, jak i czterolatki. Przyznam, że zasmakowało mi to na tyle, że sama ostatnio zrobiłam znowu taki jogurt, no i okazało się, że nawet dziecku naturalny jogurt z nasionkami i odrobiną płatków śniadaniowych smakuje tak samo, jak powyższy polepszany deser, a roboty z tym bardzo niewiele.
  • Screatlieve 2015/05/04 12:16
    Jeden z najlepszych słodkich jogurtów. <3
    Jednak schrzanili jedną z wersji światowych dodając żelatynę, przez co jest mdły - o ile dobrze pamiętam, to Maroko.
    Plus to, ż nie dla ichtiwegetarian, semiwegetarian i wegetarian, niestety.
    Muller to jedna z najlepszych firm produkująca słodkie "wyroby mleczne".
  • "piżarkę mamy przepełnioną różnymi konfiturami,dżemami,kompotami-od jagodowych, wiśniowych,brzoskwiniowych,po truskawkowe,czereśniowe,śliwkowe." - MalyKsiaze, podaj adres, odciążę Was :D
  • na kompotach sporządzałabym sobie owsiankę... oooh, rozmarzyłam się :D
  • Cuckoo zapraszam! wierz mi,że ciężko to schodzi bo generalnie sama to wyjadam :D a ogród spory, nowe owoce będą lada moment i coś trzeba bedzie z nich robić-nie lubimy marnować "plonów" i zaś nie bedzie miejsca na nowe słoiki...a jak wspominałam, rodzice jakoś zapominają albo zwyczajnie lubią konserwanty i sklepowe jedzenie ;/
    ja z wlkp a Ty ? :)
  • Łódź :(
  • A mówcie sobie co chcecie, że naturalny z czekoladą zdrowszy itp:. Mimo, ze to jogurt deserowy to i tak warto spróbować. Zdecydowanie najlepszy jogurt od Mullera i raz jak zjecie to nic Wam się nie stanie, a na prawdę warto! Pycha :)
  • MalyKsiaze, trafna uwaga z tym ze kochamy gotowe produkty, a co do kaszki to sama je jadlam w ilosci hurtowej..az w efekcie doszlam do takiego samego wniosku: mleko, kaszka manna nieprzetworzona plus dodatki- wychodzi smacznie zdrowo i taniej, jak trafnie zauwazylas:)
    Natalie: nikt nie neguje smaku owego produktu :D tez uwazam ze musi byc super pyszny, i mozna sobie na takie cosik pozwolic, bo dlaczego by nie? Mozna sobie tez pozwolic na pączka i pizze- raz na jakis czas- bo dlaczego mam sie ograniczac?Miałam raczej na mysli fakt ze wlaczajac do diety produkt ktory nazywamy JOGURTEM -nie koniecznie chyba powinno chodzic o taki mix..
  • Ja jestem z tych "oszczędnych" (ale bez przesady,jednak w ten sposób np wolę zaoszczędzić trochę grosza i zainwestować np w zdrowe orzechy-coś za coś] i wkurza mnie,że rodzice tracą na to pieniądzę [ zdrowie!!?? ] ...no ale nic nie udało mi się w tej kwestii zrobić, próbowałam wielokrotnie- owego deserku nie próbowałam, nie oceniam smaku ani produktu-PIĘKNEGO DNIA WAM ŻYCZĘ!AUTOROM SZCZEGÓLNIE!
  • MalyKsiaze, mądrze prawisz z tą naszą miłością do gotowych produktów. Właśnie jem kanapkę z gotowym guacamole, z pewnością przepłaciłam :P a blender stoi i się kurzy. Ale zainspirowałaś mnie do tworzenia własnych deserków. Mam kaszę, mam mleko, mam dżem, a robota to żadna przecież.
  • MalyKsiaze - jestem z wielkopolski to wpadne :D Ajj świetnie byśmy się dogadały, bo u mnie w domu wolą wydać te same i większe pieniądze na np. ciasto, czy pizze niż żebym wydała je na orzechy, białko czy coś "długodystansowego" i zdrowego.

Dodaj komentarz na temat ważenia

Oceń smak i właściwości produktu. Podziel się ciekawym przepisem, napisz jak wykorzystujesz go w kuchni. Jeśli produkt jest dla Ciebie nowością nie krępuj się pytać o sposób przyrządzania czy dostępność.

Możesz dodać komentarz jako niezalogowany lub zaloguj się albo zarejestuj aby w pełni korzystać z ileważy.pl

Zobacz jakie są zalety rejestracji przy komentowaniu

Jakie są zalety rejestracji przy komentowaniu?

  • powiąż komentarze z Twoim kontem użytkownika
  • nie czekaj na moderację komentarzy
  • zarezerwuj swój podpis / pseudonim
  • dla zalogowanych użytkowników nazwa przy komentarzu prowadzi do profilu gdzie możesz promowac swoją stronę / bloga
  • podstawowe konto jest darmowe a rejestracja trwa ok. minutę