Porcja jadalnych kasztanów gotowanych

Kasztany jadalne gotowane

Porcja jadalnych kasztanów gotowanych waży 100 g.

  100g na zdjęciu (100 g)
Energia 215 kcal 215 kcal
Białko 2,7 g 2,7 g
Tłuszcz 1,0 g 1,0 g
Węglowodany 48,8 g 48,8 g
Błonnik 5,0 g 5,0 g

Kasztany jadalne gotowane kalorie w 100g: 215kcal

Zobacz więcej: porcja 100g kasztany jadalne gotowane

Ostatnia aktualizacja: 2014.04.06

Ważenie dodano: 2014.03.12 w kategorii Produkty gotowe

Dzienne zapotrzebowanie

Porcja ze zdjęcia dla 2000 kcal
pokaż dla mojego zapotrzebowania

Skład: kasztany jadalne 100 %.
Producent: Inovchataigne Sarl

Mamy 9 opinii na temat ważenia - napisz własną

  • wygląda jak brukselki :P
    albo mini gołąbki z kapusty włoskiej :)
  • Jak one smakują? :)
  • Albo lepiej ile one kosztują? I gdzie je można dostać? Zawsze chciałam spróbować kasztanów :)
  • Izabela[autor ilewazy.pl] 2014/03/12 21:21
    @KarinkaTrn: Posiadają lekko słodkawy i delikatnie orzechowy smak. Strukturę mają mączystą.
    @SSS6: Ja powyższe kasztany otrzymałam jako prezent urodzinowy od brata :)
    Wiem jednak, że ugotowane kasztany jadalne oferują sklepy internetowe. Cena uzależniona jest od producenta i masy netto. Zazwyczaj koszt to około 10 - 15 zł / opakowanie.
  • Ja miałam okazję próbować i szału nie ma. Nie wydaję mi się, żeby to była też jakaś super opcja, jeśli chodzi o pełnowartościowy posiłek, według mnie niezbyt sycący do tego. Wole już basmati czy kasze jaglaną jako źródło węglowodanów w diecie :)
  • Mi bardzo smakowaly, kupilam je w Almie, niestety po drakonskiej cenie :(
  • @Marcado nie bądź tak sceptycznie nastawiony/a ;) jako urozmaicenie diety warto co jakiś czas kupić moim zdaniem, ile można kaszy jeść ^^
  • Chodziło raczej o to, że jeżeli mam płacić taką sume za kilka kasztanów, które na dodatek nie zachwyciły mnie smakiem, to wole wybrać ryż, kasze czy makaron, których jest tysiąc rodzajów, kosztują niewiele a na dodatek są bardziej sycące.
  • uwielbiam. ale jem tylko, jak jestem gdzies, gdzie kasztany wcina sie jak czipsy ( czy zamiast czipsow...), za 1euro mozna kupic sobie na ulicy i jesc i sie rozkoszowac:))

Dodaj komentarz na temat ważenia

Oceń smak i właściwości produktu. Podziel się ciekawym przepisem, napisz jak wykorzystujesz go w kuchni. Jeśli produkt jest dla Ciebie nowością nie krępuj się pytać o sposób przyrządzania czy dostępność.

Możesz dodać komentarz jako niezalogowany lub zaloguj się albo zarejestuj aby w pełni korzystać z ileważy.pl

Zobacz jakie są zalety rejestracji przy komentowaniu

Jakie są zalety rejestracji przy komentowaniu?

  • powiąż komentarze z Twoim kontem użytkownika
  • nie czekaj na moderację komentarzy
  • zarezerwuj swój podpis / pseudonim
  • dla zalogowanych użytkowników nazwa przy komentarzu prowadzi do profilu gdzie możesz promowac swoją stronę / bloga
  • podstawowe konto jest darmowe a rejestracja trwa ok. minutę