Mamy sporo pomysłów i planów związanych z rozwojem ilewazy.pl. Cały czas wprowadzamy drobne zmiany i usprawnienia, jednak zanim przystąpimy do realizacji większych zadań chcielibyśmy zapytać Was, użytkowników o zdanie. W jakim kierunku mamy iść z rozwojem strony? Co nowego wprowadzić? Prosimy o opinie.Od początku istnienia ilewazy.pl rozbudowa bazy produktów była naszym priorytetem. Nadal będziemy ją rozwijać (min. 1 ważenie dziennie) jednak uznaliśmy, że przyszedł czas, aby dalej rozbudować funkcjonalność portalu. Mamy sporo własnych pomysłów (kilka poniżej) jednak chcielibyśmy poznać Wasze życzenia co do kierunku rozwoju ilewazy.pl.

Wycinek naszych planów (jeszcze nie wiemy, czy wszystkie będą realizowane, trwa burza mózgów, do której Was również zapraszamy):

  • Dalsza rozbudowa bazy produktów (najbardziej oczywisty pomysł, po prostu będziemy dalej ważyć na Wasze życzenie i uzupełniać produkty, których brakuje)

  • Rozbudowa funkcji kalkulatora (sumowanie wartości odżywczych, prowadzenie dzienników i przygotowywanie zestawień)

  • Obecność na facebooku (lubię to, podziel się linkiem ze znajomymi, itp.)

  • Funkcje społecznościowe (profile dla użytkowników, przypisanie komentarzy do kont użytkownika, prywatne wiadomości, itp.)

  • Branding (własne logo, profesjonalna szata graficzna, banery ilewazy do umieszczanie na własnych stronach)

  • Edukacja (promocja wiedzy o zaburzeniach odżywiania, edukacja w zakresie liczenia kalorii i wartości odżywczych)

  • Newsletter ilewazy.pl (nowości z ilewazy, ciekawe przepisy i linki do artykułów związanych z odżywianiem)

  • Rozbudowa informacji o produktach (możliwość dodawania własnych zdjęć do produktów, linki do artykułów i przepisów związanych z danym ważeniem)


Jako, że dalszy rozwój strony jest związany z nakładami finansowymi, uruchamiamy możliwość reklamy na stronie. Jeśli pracujecie w firmach związanych z żywnością, zdrowym trybem życia, sportem, itp., które mogły by się u nas reklamować szepnijcie dobre słowo o naszej ofercie osobom odpowiedzialnym za marketing (dla pierwszej firmy, która się u nas zareklamuje mamy przygotowaną dodatkową zniżkę, kto pierwszy ten lepszy ;). My ze swojej strony zapewniamy, że reklamy nie będą uciążliwe i zadbamy o to by były jak najbardziej dopasowane do charakteru i tematyki strony.

Ciężko na tą chwilę określić harmonogram i ostateczną listę prac. Pewne jest to, że chcielibyśmy rozwinąć funkcjonalność strony i przyciągnąć nowych użytkowników, reszta jest do dyskusji. Aby nasze zaangażowanie w portal miało sens musi ono odpowiadać Waszym potrzebom, dlatego piszcie: Co byście chcieli zobaczyć na naszej stronie? Jakich funkcjonalności Wam brakuje? Co należało by zmienić? Za co zabrać się w pierwszej kolejności? Czekamy na komentarze i zapraszamy do dyskusji.