Informujemy, że korzystanie z Dziennika Posiłków na portalu Ile Waży po 1 Października wymagać będzie wykupienia abonamentu Pro.

Dla zarejestrowanych użytkowników, w podziękowaniu za testy, przygotowaliśmy promocję uprawniającą do wykupienia abonamentów ze zniżką 25%. Promocja jest ważna do 1 Października. Wszystkie konta Pro uruchamiane są 1 Października (możesz wykupić abonament wcześniej i jego funkcje będą dostępne od razu, ale czas ważności abonamentu będzie liczony od 1 Października)

Kup abonament w promocyjnej cenie

Jeśli jednak nie chcesz kupować abonamentu to rozważ wydrukowanie poszczególnych dni lub zamienienie ich na listy składników i skopiowanie do nich odnośników, aby nie stracić dostępu do danych.

W celu ułatwienia decyzji o zakupie przygotowaliśmy zestawienie wszystkich funkcji Dziennika (wprowadziliśmy dużo usprawnień w ostatnich dniach, szczegóły poniżej).

Pozostałe funkcje portalu pozostają bez zmian (po 1 Października za darmo będzie nadal można korzystać ze wszystkich narzędzi oprócz Dziennika).

Nowe funkcje na Ilewazy.pl


W ostatnich dniach rozszerzyliśmy funkcjonalność Dziennika i wdrożyliśmy usprawnienia, o których pisaliśmy na przestrzeni ostatnich miesięcy.

  • Jeśli brakuje Ci jakiegoś produktu w naszej bazie to możesz go dodać samodzielnie (w końcu! ;). Produkt będzie widoczny tylko dla Ciebie jako prywatny.
  • W dzienniku pojawiły się wykresy (na razie testowo, bo jeszcze pracujemy nad ich docelową zawartością).
  • Mechanizm wymiany danych między Dziennikiem a kalkulatorem został bardzo mocno usprawniony, możesz dodawać wybrane posiłki z kalkulatora do dowolnego dnia dziennika.
  • Poprawiliśmy dialog dodawania do Dziennika, można teraz z niego wejść na stronę ważenia dodawanego produktu i zobaczyć tam zdjęcie w powiększeniu, czy komentarze
  • Pojawiła się możliwość wydruku zawartości wybranego dnia z Dziennika.
  • Rozpoczęliśmy eksperymenty ze zgłoszeniem produktów do głównej bazy ilewazy.pl, dostaliśmy kilkadziesiąt takich zgłoszeń, ale na razie tymczasowo wycofaliśmy tą możliwość. Musimy tu dopracować zasady, głównie chodzi o kwestie źródeł danych. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do wiarygodności naszych danych i niestety nie jesteśmy w stanie zweryfikować obliczeń potraw domowych, które nam sugerujecie, dlatego z góry takie zgłoszenia będą odrzucane. W przypadku produktów sklepowych konieczne będzie zdjęcie etykiety lub link do strony producenta (przepisywanie z innych stron nie wchodzi w grę, zbyt dużo jest tam błędów). Opiszemy to dokładnie i wrócimy to tematu (wszystkie aktualne zgłoszenia mamy zachowane i do nich odniesiemy się w pierwszej kolejności), bo jest to na pewno ciekawe i przy odpowiednim podejściu pomogło by nam bazę uzupełniać szybciej (musimy jednak pamiętać o wiarygodności danych). Na tą chwilę można dodawać produkty jako prywatne w abonamentach Pro (takie produkty nie wymagają zatwierdzania przez nas, bo są widoczne tylko dla zgłaszającego użytkownika).
  • Przy niektórych ważeniach (np. tutaj) pojawiły się ceny produktów dostarczane przez sklep www.jemcodobre.pl. Z poziomu ważenia można od razu przejść do sklepu i dokonać zakupu (jesteśmy partnerami sklepu i takie zakupy przy wejściu z ilewazy.pl wspierają rozwój naszego portalu). Ilość produktów z cenami będzie rosła.
  • Poprawiliśmy wiele drobnych błędów w dzienniku, kalkulatorze i wyszukiwarce (m.in. błędne wyświetlanie elementów w różnych przeglądarkach, czy poprawki dla urządzeń mobilnych)

Ważna uwaga co do promocji na zakup abonamentu: żeby zobaczyć ceny promocyjne należy być zalogowanym (promocja jest dla użytkowników posiadających konto) i wejść na tego linka: http://www.ilewazy.pl/abonament/promocja/promo25 Abonament na 30 dni w promocji kosztuje 14 zł (zamiast 19 zł), abonament na 120 dni jest w cenie 39 zł (ok. 10 zł na miesiąc), zamiast 53 zł. Jeśli przy próbie zakupu abonamentu nie widzisz takich cen napisz do nas: ilewazy@ilewazy.pl

Kup abonament w promocyjnej cenie