Tartaletka z ciasta kruchego

Tartaletka z ciasta kruchego

Tartaletka z ciasta kruchego waży 35 g.

  100g na zdjęciu (35 g)
Energia 515 kcal 180 kcal
Białko 5,9 g 2,1 g
Tłuszcz 26,2 g 9,2 g
Węglowodany 63,2 g 22,1 g
Błonnik 0,0 g 0,0 g

Tartaletka z ciasta kruchego kalorie w 100g: 515kcal

Zobacz więcej: sztuka 35g tartaletka tartoletka

Ostatnia aktualizacja: 2014.05.22

Ważenie dodano: 2012.10.25 w kategorii Słodycze i przekąski

Dzienne zapotrzebowanie

Porcja ze zdjęcia dla 2000 kcal
pokaż dla mojego zapotrzebowania


Skład: mąka pszenna, tłuszcz roślinny (olej palmowy), cukier, skrobia kukurydziana, glukoza w proszku, jaja, syrop glukozowo-fruktozowy, substancje spulchniające (węglan sodu i pirofosforany), emulgator lecytyna sojowa, Bourbon-wanilia
Producent: Coppenrath

Mamy 13 opinii na temat ważenia - napisz własną

 • czy to jest do jedzenia tak o, czy do np. wypełniania kremem i owocami? jakie wrażenia smakowe? gdzie można to kupić i w jakiej cenie?
 • Maciej[autor ilewazy.pl] 2012/10/25 21:34
  @senowa: Jeszcze nie próbowaliśmy. Na zdjęciach producenta pokazana jest wypełniona cała owocami, więc to pewnie wskazany sposób przyrządzania (chociaż zastanawia brak wyraźnego brzegu, czy wgłębienia na owoce - za dużo ich tam nie wejdzie). Kupione o ile pamiętam w Piotrze i w Pawle, ceny nie znam, może Izabela znajdzie.
 • hello kitty 2012/10/26 09:59
  Zastanawiam się jak mniej więcej kształtowałyby się wartości odżywcze i kaloryczność takiej tartaletki przygotowanej w domu. Z takiego domowego ciasta kruchego.
 • hello kity, podobnie, ciasto kruche jest niestety kaloryczne, ale zawsze lepiej jest zrobić coś samemu niż kupić gotowe.
 • hello kitty 2012/10/26 18:00
  Pewnie masz rację, w końcu podstawą jest spora ilość masła. Ale wydaje mi się, że faktycznie jeśli już jeść to takie domowe. Przynajmniej nie ma tam spulchniaczy, syropów dosładzających i tłuszczu utwardzonego.
  Staram się nie jeść kupnych słodyczy, w takich domowych człowiek przynajmniej wie co je. Przecież nie tylko o kalorie chodzi, jedzenie ma nas odżywiać!
 • Izabela[autor ilewazy.pl] 2012/10/26 18:17
  @hello kitty: "Przecież nie tylko o kalorie chodzi, jedzenie ma nas odżywiać!"
  Podpisuję się pod tym zdaniem ! Cieszę się, że myślisz w ten sposób :)
 • łatwo powiedzieć że nie o kalorie chodzi jak ja żeby utrzymać prawidłową wagę ciała muszę jeść 800 kcal, przy 1000 już tyję (tarczyca i hormony w porządku, nie mam żadnych zaburzeń cyklu przy takim niskokalorycznym jedzeniu) byłam u dietetyków, którzy zalecali mi zdrowe jedzenie i układali diety, ale tylko mnie tuczyli w efekcie po czym rozkładali ręce z bezradności.
 • Ciastko bardzo kaloryczne...

  [komentarz edytowany - reklama własnych usług wykracza poza zakres treści, które uznajemy za właściwe pod ważenieniami - fragment, który nie dotyczy tartaletki został usunięty - Maciej]
 • [komentarz usunięty - nie na temat - Maciej]
 • Ja również podpisuję sie pod zdaniem hello kitty. Wolę zrobić sama w domu tartaletki. Nie dość, że nie będą doprawione konserwantami to będą smaczniejsze :)
 • hm. talarek wygląda smakowicie. [komentarz moderowany - usunięty fragment nie dotyczący tartaletki - z przyjemnością wyjaśnimy wątpliwości co do sposobu prowadzenia przez na strony, ale proszę nie pod konkretnym produktem, ale np. przez formularz kontaktowy - Maciej]
 • daybreak 2014/05/22 17:39
  Ja zawsze słyszałam, że mówi się "tartEletka", a tutaj mamy "tartaletkę". Jak to jest w końcu?
 • Izabela[autor ilewazy.pl] 2014/05/22 18:21
  @daybreak: Hmmm... ja dotychczas używałam słowa: "tartaletka". Nie wiem, jak być powinno w rzeczywistości, ale z tego co pamiętam, nazwę spisywałam z opakowania.

Dodaj komentarz na temat ważenia

Oceń smak i właściwości produktu. Podziel się ciekawym przepisem, napisz jak wykorzystujesz go w kuchni. Jeśli produkt jest dla Ciebie nowością nie krępuj się pytać o sposób przyrządzania czy dostępność.

Możesz dodać komentarz jako niezalogowany lub zaloguj się albo zarejestuj aby w pełni korzystać z ileważy.pl

Zobacz jakie są zalety rejestracji przy komentowaniu

Jakie są zalety rejestracji przy komentowaniu?

 • powiąż komentarze z Twoim kontem użytkownika
 • nie czekaj na moderację komentarzy
 • zarezerwuj swój podpis / pseudonim
 • podstawowe konto jest darmowe a rejestracja trwa ok. minutę