Roślinne alternatywy dla mięsa czy nabiału przestały być ciekawostką i cieszą się coraz większą popularnością szerokiej grupy konsumentów. To produkty nie tylko dla wegetarian czy wegan. Wybierz ich naturalny smak, gdy chcesz zdrowo się odżywiać lub po prostu masz ochotę na spróbowanie czegoś niezwykłego, co wzbogaci twoją codzienną dietę.

Warto sięgnąć po produkty roślinne wysokiej jakości, których składniki mają ekologiczne pochodzenie potwierdzone znakiem rolnictwa ekologicznego. Takimi cechami wyróżnia się Bio kokosowy vegangurt PlantON. To innowacyjny produkt skomponowany wyłącznie z ekologicznych składników roślinnych. Jego głównym składnikiem jest pozyskane odpowiedzialnie mleczko kokosowe, nadające mu kremową konsystencję i delikatnie kokosowy smak. Vegangurt zachwyca naturalnym smakiem ze słodkimi nutami, mimo że w składzie nie ma cukru ani słodzików.

PlantON jest produktem dobrym dla każdego. Zasmakuje dzieciom i osobom na diecie, które mogą go spożywać jako zdrowy i lekki deser. Mogą nim delektować się również osoby mające problem z trawieniem laktozy. Z kolei alergicy docenią go za brak uczulającego glutenu i soi oraz szkodliwych barwników czy konserwantów.

W twoim zdrowy menu może znaleźć się również BIO Lekki Chrup - Prażony kokos, apetyczna roślinna przekąska z dodatkiem amarantusa i kaszy jaglanej, starannie wypiekana w piecu bez tłuszczu. Podobnie jak vegangurt PlantON, możesz ją zabrać wszędzie, gdzie chcesz cieszyć się naturalnym smakiem.

Przełącz się na rośliny i przekonaj się, że zdrowa dieta może być wyjątkowo smaczna i dobra dla każdego!

Materiał współfinansowany ze środków UE