Jakie są korzyści z wykupienia abonamentu płatnego?  • Dostęp do dziennika kalorii przez określoną w abonamencie ilość dni

  • Miłe uczucie bezpośredniego wspierania ilewazy.pl

  • Brak reklam


Czy płatne konto jest niezbędne do korzystania ze strony?


Nie. Cała podstawowa funkcjonalność i większość narzędzi jest bezpłatna. Płatny docelowo będzie dziennik posiłków.


Co się dzieje po wygaśnięciu abonamentu płatnego?


Taki abonament zostaje automatycznie zamieniony na bezpłatny ważny bezterminowo (nie ma problemu, żeby później abonament bezpłatny przekształcić w płatny ponownie).


Dlaczego mam płacić za korzystanie z niektórych funkcji portalu?


Ilewazy.pl jest naszym hobby i jego prowadzenie sprawia nam przyjemność, jednak portal rozrósł się do takich rozmiarów, że czas poświęcony na jego prowadzenie nakłada się znacząco na nasz czas pracy. Prowadzimy własne działalności gospodarcze więc nie wiąże się to z naganą od szefa, jednak coraz częściej stajemy przed dylematami jak nasz czas planować i gdzie są granice hobby. Środki uzyskane z abonamentów pozwolą na nasze większe zaangażowanie w rozwój portalu.


Kiedy powinnam wykupić płatny abonament?


Jeśli uważasz, że dostarczane przez nas treści i narzędzia pomagają Tobie w kuchni lub przy planowaniu diet oraz wykupienie abonamentu nie wiąże się z nadwyrężeniem budżetu to polecamy rozważenie opcji płatnych. Nie chcielibyśmy, żeby wykupienie abonamentu było przymusem, można korzystać z ilewazy.pl nic nigdy nie płacąc i to jest ok. Po prostu jeśli masz możliwości i uważasz, że to co robimy jest przydatne to rozważ wsparcie finansowe rozwoju portalu.


Jakie funkcje portalu będą płatne w przyszłości?


Nie wykluczamy wprowadzenia dodatkowych płatnych usług w przyszłości, jednak na tą chwilę ciężko oszacować co będzie płatne. Na pewno te usługi, które przyniosły nam popularność, czyli solidna baza produktów ze zdjęciami i kalkulator kalorii pozostaną bezpłatne niezależnie od dalszych prac rozwojowych.